ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 45
    admin
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

708
    2,151

آموزش ساخت انیمیشن برای تابلو روان

در این تاپیک قصد داریم آموزش ساخت انیمیشن با نرم افزار های مربوطه برای نمایش در تابلو روان را آموزش بدهیم. از دوستانی که می توانند در این باره آموزشی ارایه دهند خواهشمندیم در صورت تمایل مطالب خود را در همین تاپیک مطرح نمایند. با تشکر

نرم افزار سوییش مکس ( swish max ) یک نرم افزار قدرتمند با کارایی بالا و امکانات جالب و کاربری ساده می تواند بهترین گزینه برای ساخت انیمیشن و افکت برای تابلو روان باشد. اولین آموزش در این باره را در قالب یک فایل pdf در پیوست این ارسال برای دانلود قرار داده ام. پس مطالعه این مقاله با مباحث زیر آشنا خواهید شد:
    نحوه نصب و فعال سازی swish max سوییش مکس 4
    • معرفی محیط نرم افزار
    • تنظیمات مربوط به ساخت انیمیشن برای تابلو روان
    • اعمال افکت بر روی نوشته و عکس
    • و...
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    • نوع فایل: gif Movie1.gif (88.2 کیلو بایت, 409 نمايش)
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    دوستان و کاربران محترم سیب سیاه؛
    لازم است بدانید که:
    - حق عضویت ناچیری که از کاربران اخذ می گردد صرف هزینه های نگه داری سرورها و سایت می شود و برای کسب درآمد نیست.
    - پسورد تمامی مطالب [فقط کاربران عضو شده می توانند عکسها و لینک ها را ببینند. برای عضویت کلیک کنید ...] است.
    - پست اسپم و تبلیغاتی ممنوع است.
  2. 15
    peymantbz
    کاربر تازه وارد
    کاربر سایت
    4
    7
    سلام بزرگواران اموزش بسیار خوب بود ولی بیشتر نیاز من اینکه بدونم کدوم افکت ها بیشتر استفاده میشن
    و رو چند فریم در ثانیه برای برد اچ دی بهتره
    یمقدار روی تنظیم تایم افکت ها نیز توضیح بدید ممنونتون میشم!
  4. 3
    admin
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

708
    2,151
    برای کارت هایی مانند HD سعی کنید از افکت هایی استفاده کنید که fade نداشته باشن و تک رنگ باشند. استفاده از رنگ های خالص هم تاثیر زیادی توی نمایش با کیفیت بیشتر دارند. حتما زمینه انیمیشن هاتون رو سیاه در نظر بگیرین.
    لازم است بدانید که:
    - حق عضویت ناچیری که از کاربران اخذ می گردد صرف هزینه های نگه داری سرورها و سایت می شود و برای کسب درآمد نیست.
    - پسورد تمامی مطالب [فقط کاربران عضو شده می توانند عکسها و لینک ها را ببینند. برای عضویت کلیک کنید ...] است.
  6. 4
    modir
    کاربر تازه وارد
    کاربر سایت

13
    99

آموزش کامل نرم افزار swish max به صورت انیمیشن

اینم آموزش کامل نرم افزار سوییش مکس به صورت حرفه ای تر به صورت کاملا تصویری
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط modir : 1392/02/25 در ساعت 23:15
  8. 9
    peymantbz
    کاربر تازه وارد
    کاربر سایت
    4
    7
    بسیار ممنونمممم از پاسخ شما اساتید
    اگر چندتا از افکت های پر استفادرو بگید ممنون میشم
    مثل افکتی که حروف کلمات در حال حرکت رو درشت میکنه
    آخه نرم افزار افکت های زیادی داره و من نمیرسم همرو چک کنم
    اگر نام ببرید ممنونتون میشم
    و یک سوال دیگه
    ابرای مثال تابلو من 32 در 128 پیکسل هست من رزولیشن فایل فلشم رو چند در چند تنظیم کنم بهتره
    ممنون
  10. 2
    hamid011
    همکار علمی انجمن
    کاربر سایت

398
    413

فیلم آموزشی طراحی فایل gif برای تابلو روان

سلام.این فیلم آموزشی نحوه ایجاد یک سند جدید مطابق سایز تابلو روان شما و ایجاد متن و چگونگی افکت دهی به متن و در آخر نحوه ذخیره کردن فایل با فرمت GIf را آموزش خواهد داد.برای کسانی که با منو برنامه SwishMax آشنایی ندارند مناسب میباشد.
    host13.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/247/9ee247dfedb7ee2a4c068a8aaa83d131740052.mp4
  12. 3
    alimc
    کاربر تازه وارد
    کاربر سایت
    2
    7
    سلام .من با استفاده از این آموزش یه تصویر متحرک درست کردم ریختم تو فلاش زدم ولی پخش نکرد تابلو ! تابلوی من تک کارست فقط با hd2013 متن مینویسم میزارم .رو اکثر تابلو ها میبینم انیمیشن میزارن یا همین متن افکت دار ولی من نمیتونم! میخواستم بدونم که چه طور باید این فایلهای gif رو رو تابلو پخش کنم !؟باید فایل رو بریزم تو فلاش و بزارم دائم تو تابلو باشه !؟چون متن هارو یک بار تو فلاش خروجی میگیرم میزنم به تابلو و بعدش جدا میکنم فایل متن ها تو حافظه خود دستگاه ذخیره میشه و خودش به صورت راندوم پخش میشه ولی این gif هارو نمیتونم !روش خاصی داره ؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید !!!
    ویرایش توسط alimc : 1392/09/21 در ساعت 20:33
  14. 1
    admin
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

708
    2,151
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimc نمایش پست ها
    سلام .من با استفاده از این آموزش یه تصویر متحرک درست کردم ریختم تو فلاش زدم ولی پخش نکرد تابلو ! تابلوی من تک کارست فقط با hd2013 متن مینویسم میزارم .رو اکثر تابلو ها میبینم انیمیشن میزارن یا همین متن افکت دار ولی من نمیتونم! میخواستم بدونم که چه طور باید این فایلهای gif رو رو تابلو پخش کنم !؟باید فایل رو بریزم تو فلاش و بزارم دائم تو تابلو باشه !؟چون متن هارو یک بار تو فلاش خروجی میگیرم میزنم به تابلو و بعدش جدا میکنم فایل متن ها تو حافظه خود دستگاه ذخیره میشه و خودش به صورت راندوم پخش میشه ولی این gif هارو نمیتونم !روش خاصی داره ؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید !!!
    باید از طریق نرم افزار hd و از قسمت hypertext اون انیمیشن وارد نرم افزار کنید. مستقیما روی فلش قابل پخش نیست
    لازم است بدانید که:
  16. 1
    alimc
    کاربر تازه وارد
    کاربر سایت
    2
    7
    باسلام و خسته نباشید
    من یه فایل gif درست کردم و اضافه کردم از طریق hd2013 ولی ازلحاظ نوع فونت یا به اصطلاح تمیزی خود فایل خروجی خوبه ولی تو برنامه که میره کمی بد خط میشه مثلا ! مثل متنی که تو خود برنامه hd مینویسیم تمیز درنمیاد ! میخواستم بدونم همینجوری باید باشه !؟چون رو تابلوهای دیگه میبینم خیلی واضح تر از نوشته های من هستند! انگار با خود برنامه hd یه متنی نوشتی و بهش افکت دادی .ولی فایل روکه ایمپورت میکنم تو پریویو هم مشخصه کمی کجو معوج میشه ! بهنترین فونتی که خوب میشه bzar هستش فونتهای نازکتر از این دیگه ناجور تر میشن!
    فایل هم میزارم براتون ممنون .
    [فقط کاربران عضو شده می توانند عکسها و لینک ها را ببینند. برای عضویت کلیک کنید ...]
    ویرایش توسط alimc : 1392/09/28 در ساعت 17:22
  18. 1
    admin
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

708
    2,151
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimc نمایش پست ها
    باسلام و خسته نباشید
    من یه فایل gif درست کردم و اضافه کردم از طریق hd2013 ولی ازلحاظ نوع فونت یا به اصطلاح تمیزی خود فایل خروجی خوبه ولی تو برنامه که میره کمی بد خط میشه مثلا ! مثل متنی که تو خود برنامه hd مینویسیم تمیز درنمیاد ! میخواستم بدونم همینجوری باید باشه !؟چون رو تابلوهای دیگه میبینم خیلی واضح تر از نوشته های من هستند! انگار با خود برنامه hd یه متنی نوشتی و بهش افکت دادی .ولی فایل روکه ایمپورت میکنم تو پریویو هم مشخصه کمی کجو معوج میشه ! بهنترین فونتی که خوب میشه bzar هستش فونتهای نازکتر از این دیگه ناجور تر میشن!
    فایل هم میزارم براتون ممنون .
    [فقط کاربران عضو شده می توانند عکسها و لینک ها را ببینند. برای عضویت کلیک کنید ...]
    دلیلش رزولوشن کم تابلوتون هستش.
    با یک تابلو در ابعاد بزرگتر امتحان کنید نتیجه بهتری میگرید. در ضمن سعی کنید از فونتهای Bsina و یا b koodak که ساده ترند استفاده کنید.
    از افکت هایی که توی اونها تغییر رنگ (مثل افکتی که انتخاب کردین) و کم نور پر نور شدن (fade) هستشش استفاده نکنید.
    اگر میخواهید دقیقا آنچه در تابلو قابل پخش هست رو در نرم افزار سوییش مکس ببنی متن رو روی حالت pixel font - sharp بذارید.

انیمیشن زیر رو امتحان کنید
    • نوع فایل: png mob.png (19.1 کیلو بایت, 21 نمايش)
    • نوع فایل: gif Movie1.gif (116.0 کیلو بایت, 218 نمايش)
    لازم است بدانید که:
  20. 4
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 45

کلمات کلیدی این موضوع